www.erkanayan.com için yapılan google yorumları.

MÜKEMMEL
'da 37 değerlendirmeler
Simge Şahin
Simge Şahin
29/05/2024
Erkan Bey'e ilgisi ve iş disiplini için teşekkür ederim, 4 çeşit ürün çekimi için destek aldım çok memnun kaldım.
Orhan Kaçar
Orhan Kaçar
29/05/2024
Kendisine çok defa teşekkür ettim ancak buradan da teşekkür etmek istiyorum. Amazon USA satıcı hesabım için kendisi ile iletişime geçtim ve listeleme için ürün fotoğraflarına ihtiyacım olduğunu ilettim. Sadece ürün fotoğraflarımı yüksek kalitede çekmekle kalmayıp tüm listelememe çok değerli estetik yorumlar kattı. Gerçekten sonuca baktığımda bu üründe en kaliteli görsel içeriği oluşturmamı sağladı. Tekrar teşekkür ediyorum.
melih orman
melih orman
02/01/2024
Erkan bey ile mobilya ürün grubumuzun decupe çekimleri için keyifli bir çalışma yaptık. Taleplerimizi çok iyi anlaması ve profesyonel yaklaşımı hem hızlı hem de güzel bir sonuç almamıza yaradı.Yeni ürün gruplamızda da kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz.
Filiz Sivas
Filiz Sivas
22/10/2023
Etsy den satisini yaptigim urunlerin fotograf cekimlerini Erkan Beyle birlikte gerceklestirdik. Cikan sonuclardan oldukca memnunum. Tesekkurler
Alp Özakın
Alp Özakın
12/10/2023
Gerçekten beklediğimden daha iyi bir iş çıkardı Erkan Bey. Tekrar çalışmak dileğiyle
Emrah Somel
Emrah Somel
12/10/2023
Çok başarılı bir fotoğrafçı, sizi doğru şekilde yönlendiriyor ve konusuna hakim
Nesrullah Erdinç
Nesrullah Erdinç
12/10/2023
Erkan Bey'e öncelikle iş ahlakından ötürü çok teşekkür ederiz. Ürünlerimizi fotoğraflarını daha önce 2 kişide data çektirdik ama istediğimiz gibi olmadı. Erkan beyin güzel çekiminden yanı sıra zamanında teslim etmesi de bizim için çok önemliydi. Eline ve emeğine sağlık.
Çağla Ercanoğlu
Çağla Ercanoğlu
05/10/2023
Ldrbeauty.com sitemiz ve Ldr Globe markamız için ürün çekimleri yaptırdık. Titizlikle ve özenle çalışan Erkan beye çok teşekkür ederiz. Bundan sonra tüm çekimlerimizi beraber yapacağız. Hızlı ve mükemmel çözüm arayan herkese öneririz.
Yakup Cansu
Yakup Cansu
15/08/2023
Erkan beyle çakışmaktan çok memnun kaldık profesyonel bakış açısıyla bizi doğru yönlendirdi herşey için teşekkür ederiz
Ferhat Akalan
Ferhat Akalan
15/08/2023
Erkan Beyi google aramalarda bulduk, dekupe, konsept, web sitesi için gerekli içeriklerin tamamını sorunsuz şekilde sağladı bize. Takıldığımız noktada fikir de verdi, tavsiye ederiz.